Dry Car Wash Machine

Araba Yıkama Sistemleri

  • Araba Yıkama Sistemleri

Değerli Değerli Müşterilerimiz!
2010 yılından bu yana firmamızın sahip olduğu CE belgeleri ile Araba yıkama sistemleri ve Buharlı Oto Yıkama sistemleri üretmekte ve satmaktadır. Uzun yıllardan beri, müşterilerimizin faydası, dayanıklılığı ve memnuniyeti ile sektörün lideriyiz.
Yeni isimlerden elde edilen herhangi bir devlet kontrolünden geçmeden üretim yapan firmalardan bazıları şirketimiz hakkında kötü yorumlarda bulundu
Firmamız Türkiye’de tek bir CE sertifikası ile üretim yapmaktadır, siz müşterilere açıklama yapmaktan sorumlusunuz.
Araba Yıkama sistemleri , Scw-01 Scw-02 Scw-3 Scw-04 Scw-05 kodundaki buharlı oto yıkama makinaları üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Değerli müşterilerimize, sektörün bekletilmediğini, güvenilmez olduğunu, asılsız kelimelerin sözlerine saygı duymadığına sürekli olarak söz vermeliyiz çünkü kalite asla tesadüf değildir.
Bizi ve makinelerimizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz ve her zaman arkamızdasınız. SCW MAKİNASI
Sadece fiyata bakarak bir ürün satın almak için, bazı hileler önceden kabul etmelisiniz!

Buharlı Oto Yıkama Makinası Dikkate Alınacak Hususlar

* Kuru Oto Yıkama Makinaları, Kullanılan malzemelerin kalitesi (paslanmaz) ve kalınlıkları (malzeme ince ve kalitelidir ise patlama riski düşüktür.)
* Kuru Araba Yıkama Makinaları, Makinede kullanılan elektrik malzemesi markası (Çin malzemeleri ısıya dayanmaz)
* Emniyet valfleri basınca dayanıklı mıdır? (Malzeme çelikten yapılmış değilse, buhar sıkışmasına neden olur. Buharı atlar.)
* Makinenin tabanca sayısını saymayınız. Önemli olan, silahların aynı anda çalışabilmesidir. KW düşükse, aynı zamanda belirtilen silahları kullanma şansınız olmayacaktır.
* Makine litresine göre, makinede kullanılan malzemenin kalınlığı, elektrik kw ve tabanca sayısı değişir.
* 220 Kw elektrikli makinelerden asla 10 bar buhar basıncı almayın. 220 elektrikli makinenin en büyük KW değeri 5 KW’dır. 5 KW makineden gelen basınç, 7.5 bar ve 120 santigrat dereceyi geçmez. Bu tip makine motor temizliğinde ve aracın harici yıkanmasında zayıftır.
* Yüksek basınçlı buhar makinelerinde vakumlama özelliği yoktur. Makinenin ısısı yüksek olduğundan süpürgenin motorları yanmasına neden olur. Vakum makinelerinde düşük buhar sıcaklığı ve basıncı vardır. Bu kadar düşük olmasından dolayı, makinelerin performansından daha az şansınız var.
* Buhar makineleri (her ürüne uygulanabilir) düşük kaliteli ve düşük performanslı makineler verim şansı elde edemez.
* Bazı şirketler pazarda üreticiler olduklarını söylüyor. Susuz Araba Yıkama Sistemleri, tüm makinaları kendileri ürettiklerini söylüyorlar. Lütfen tanıştığınız firmalardan CE sertifikası, ISO sertifikası isteyin.
* CE sertifikası olmayan ürünler için garantiden yararlanamazsınız.

  • Car wash machine

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir