Kuru Oto Yıkama Makinaları

Arabalar için buharlı temizlik makinesi

Arabalar için buharlı temizlik makinesi

 

Neden SCW Buharlı Oto Yıkama Makinası ?

Buharlı Oto Yıkama Makinası, Güneşin zararlı ışınları , toz taneleri , tuz , hava kirliliği , uçan haşaratlar , yoldan gelen zift , yolda bulunan asbest (balata tozları) arabanın dış yüzeyinin canlılığını ve parlaklığını ortadan kaldırır. Normal kullanılan , sulu yıkama arabanın dış yüzeyinden bu olumsuz etkileri ortadan kaldıramaz. Fakat SCW Buharlı Oto Yıkama Makinası , kimyasalsız yıkama olmasına rağmen arabanın dış yüzeyini bu olumsuz etkilerden arındırmakla kalmayıp pasta cila yapmış gibi parlaklık ve pürüzsüz bir görüntü sağlar.

BEYİNLİ MOTOR

Buharlı Oto Yıkama Makinası, Beyinli motor olan araçların , araçların motorunda bulunan elektronik beyine buhar zarar vermez. sulu yıkama böyle araçlarda kullanılamaz. Beyine su kaçması araca zarar verir.

KOLTUK TEMİZLEME

Arabalar için buharlı temizlik makinesi, Sıcak buhar koltuktaki kiri kabartır, kolay temizlenmesini sağlar.
Kumaşı ve deriyi parlatır.
Fırçalama gerekmediği için koltukların kumaşını yıpratmaz.
Hijyen sağlar

PLASTİK AKSAM

Arabalar için buharlı temizlik makinesi, Plastik aksamın gözenelerinde olan kiri ısı yardımıyla çözer.
Parlaklık sağlar.
Kirlenmeyi geciktirir.
Buharlı oto yıkama makinası , arabanın plastik aksamlarındaki zamanla olan matlaşma , rengininin solmasını yüksek miktarda iyileştirir. SCW Makina ile plastik aksamdaki yerleşmiş kirlerin temizlenmesi ve hijyenik olması artık çok daha kolay.

JANT YIKAMA

Arabalar için buharlı temizlik makinesi, Janttaki balata tozlarını yok eder.
Zift noktalarını ve yağı temizler.
Jantı parlatır.

#BUHARLI OTO YIKAMA MAKİNASI ,BUHARLI OTO YIKAMA MAKİNALARI , BUHARLI OTO YIKAMA MAKİNASI FİYATLARI , OTO YIKAMA MAKİNASI , SUSUZ OTO YIKAMA , BUHARLI MOTOR YIKAMA MAKİNALARI , BUHARLI OTO KUAFÖR MAKİNASI , STEAM CAR WAS MACHİNE , CAR CARE , CAR WASH , AUTO WASH . CAR DETAİLİNG   ,  AUTO DETAİLİNG  , SCW MAKİNA  , 15 BAR BUHAR MAKİNASI

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir