Buharlı araç yıkama makinası

Buharlı araç yıkama makinası

 

                            Buharlı araç yıkama makinası

 

Buharlı araç yıkama makinası, büyük avantaj sağlayan ,çevre dostu, çok ekonomik ve tam emniyetli. Çok fonksiyonlu tam otomatik bir makinadır.  Buharlı araç yıkama makinası, Temizlik ve sterelize konusunda her amaca hizmet edebilir. Otomobil, hastane, sauna, endüstryel mutfaklarda ve bir çok hijyenik temizlik ihtiyacınıza net çözümler sunar.( ağır yağ atıkları, sökülemiyen kirler, tutkal, döşemelere yapışan sakız) Sadece su ve elektrikle çalışıp kullanımı gayet kolaydır. Tek tuşla açılıp kapanır yapay cakası sayesinde her şeyi otomatik olarak kontrol eder. Su kesilmelerinde makine otomatik olarak kapanır ve ikaz verir. makinada kullanılan 3 emniyet sistemi ile % 100 güvenlidir. Makina profesyonel kullanıcı gerektirmemektedir. Bakım saati makinanın, çalışma süresini ,tükettiği enerjiyi ve periyodik bakımlarının zamanını kullanıcının net olarak takip edebilmesini sağlar. Sudaki kireci % 70 oranında önleyen filtre sistemi mevcuttur. Buharlı araç yıkama makinası (kullanma talimatına uyulduğu taktirde geçerlidir.)

 

KULLANIM ALANLARI : OTO YIKAMALAR :  Buharlı araç yıkama makinası ile Araç yıkamada kimyasal kullanmadan hijyenik, anti bakteriyel temizlik sağlar. Araçtaki boya aşınmalarını önler.( basınçlı yıkama makinaları genelde artezyen suyuyla yıkama yaptığı için suyun içindeki micro kum tanecikleri ve kireç boyaya ve plastik aksama zamanla ciddi anlamda zarar verir.)Aracın döşeme ,göğüslük ,ayna ,kapı içleri tüm ulaşılamayan yerlerde tam ve hijyenik temizlik sağlar.( araç döşemesindeki mite ,akar, bakterilerin yok olmasını sağlar.) Aracın klima,radyatör , motor ve motor aksamları temizliğinde mükemmel sonuçlar verir. 2 litre su ile aracın temizliğini sağlar.Yaklaşık aracın yıkama maliyeti 1 tl?dir. En ekonomik ,çevre dostu pratik bir makinadır Buharlı araç yıkama makinası .

 

http://www.buharliotoyikamamakinalari.com/ 0533 213 48 61 Buharli oto yikama, buharlı fiyat temizlik, buharli oto temizleme, buharli oto yikama, buharlı oto yıkama makinası, buharlı araç yıkama makinası, buharlı araç yıkama makinaları fiyatları, buharlı oto yıkama makinası üretim satış, buharlı oto yıkama makinesi, buharlı oto yıkama makinaları, buharlı oto yıkama makinası fiyatı, ikinci el oto yıkama makinaları fiyatları, buharlı oto yıkama makinası fiyatı, jbs buharlı oto yıkama makinaları fiyatları, buharlı oto yıkama yorumları, my steam buharlı oto yıkama fiyatlar, buharlı yıkama makinesi, buharlı oto koltuk yıkama makinası fiyatları, endüstriyel buhar makinesi, sanayi tipi buhar makinesi fiyatları, buhar püskürtme makinası, buharlı koltuk yıkama makinası, buharlı koltuk yıkama makinaları, buharlı oto motor yıkama makinası, buharlı araba yıkama makinesi, buharlı temizlik makinası fiyatları,

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir