Buharlı araç yıkama temizliği

Buharlı araç yıkama temizliği

  • Buharlı araç yıkama temizliği

SCW Buharlı araç yıkama temizliği, aracın dış ve iç kısımlarını temizlemek için buharı kullanma işlemidir. Uzun yıllardır buharı, etkinliği ve sterilizasyon gücü nedeniyle temizlik endüstrisinin kritik bir bileşeni olmuştur. Buharlı oto yıkama makinası İç ve dış yıkama 180 derece otomobil temizliği yapar , kimyasal madde içermez. Araba içi ve motor bölmesinde arabadaki bakterileri ve lekeleri ortadan kaldırır. Buharlı araç yıkama temizliği  ile Arabanın dış yüzeyini temiz ve parlak hale getirir. Araba sahiplerini memnun eden bir sonuç elde eder.

Çevre dostu Scw Buhar makinası, Buharlı araç yıkama temizliği, otomobil temizliği için en iyi seçimdir. Piyasada mevcut olan bir sulu yıkama makinasının yapamayacağı temizliği herhangi bir yerdeki yoğunlaşmış,kurumuş kiri kimyasal olmadan dipten uca temizler.

Artık yeni model beyinli arabaların, motor bölmesinde çok sayıda elektronik bulunduğundan yüksek basınçlı su kullanılarak basınçlı yıkama kesinlikle yapılmamalıdır. Buharlı araç yıkama temizliği, en önemli özelliklerinde biride motor alanını temizlemek için kullanılan aparattır. Buhar sıcak olduğu için, gresi kolayca çıkarır.

Çok fazla toz,kir,çamur biriken lastikler, sert kimyasallar kullanılmadan çok kolay temizlenebilir.

Yakıt deposu yakıt deposundaki yakıt dağıtıcıyı takarken ve çıkarırken akan yakıt nedeniyle her zaman biraz yağlanır. Bir süre sonra kirli ve yağlı hale gelir. Buhar, boyaya zarar vermeden yağı kolayca çıkarır.

Buharlı araç yıkama temizliği ile Hem hijyenik, kolay, zararsız ve kaliteli bir temizlik yapıp hemde kimyasal, su, elektrik tüketimini azaltmak için

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir