Steam jet car wash machine price

Buharlı Detaylı Temizlik Makinası

Buharlı Detaylı Temizlik Makinası

Buharlı detaylı temizlik makinası, Güneşin zararlı ışınları, toz taneleri , toz , hava kirliliği , uçan haşaratlar , yoldan gelen zift , yolda bulunan asbest (balata tozları) arabanın dış yüzeyinin canlılığını ve parlaklığını ortadan kaldırır. Normal kullanılan , sulu yıkama arabanın dış yüzeyinden bu olumsuz etkileri ortadan kaldıramaz. Fakat SCW Buharlı Oto Yıkama Makinası , kimyasalsız yıkama olmasına rağmen arabanın dış yüzeyini bu olumsuz etkilerden arındırmakla kalmayıp pasta cila yapmış gibi parlaklık ve pürüzsüz bir görüntü sağlar.

Buharlı  detaylı temizlikte seri çalışma imkanı sunar. Aracın tüm koltuk döşemeleri, tavan ve yer halılarını kısa sürede temizler.

Ovalama ve fırçalama gerektirmediğinden deri ve kumaş döşemelerin orijinalliğini bozmaz, hijyenik bir temizlik sağlar.

Buharlı detaylı temizlik makinası,  80 C -90 C sıcaklık aralığındaki ayarlanabilen düşük buhar sıcaklığı teknolojisi ile aracın tüm plastik ve hassas kısımlarında güvenle kullanılır.

Kapı iç plastikler ve fitillerinde, havalandırma mazgallarında tek geçişte mükemmel sonuç sağlar.

Normal sistemde bir aracın detaylı iç temizliği 4 saat sürerken Buhar makinası  ile 1 saatte biter.

Temizleyici kimyasal tasarrufu sağlar.

Buhar suya göre çok daha az nem bıraktığından çabuk kurur. Kış aylarında da detaylı temizlik piyasasını rakipsiz olarak canlı tutar.

Buhar detaylı temizlik Makinası, kir ve leke çözmede her zaman en etkili yöntemdir.

  • Buhar detaylı temizlik makinası, kapı menteşeleri, bagaj kanalları ve tüm ara yerlerde mükemmel sonuç verdiğinden işletmenize ayrıcalık kazandırır.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir