Buharlı araç yıkama temizliği

Buharlı Motor Yıkama Makinası

                           Buharlı Motor Yıkama Makinası

 

 

Gelin klasik bir yıkama nasıl yapılır önce onu öğrenelim.

Buharlı motor yıkama makinası, Normal bir yıkama basınçlı su ile ortala 80 ile 100 litre arası su harcanır.Aracınıza uygulanan kimyasallar aracınızın boyasını ve parlaklığını olumsuz bir şekilde etkiler.Klasik oto yıkamalar aracınızın içine ve dışına göresiyeceğiniz şekilde zarar verir.Bu yıkama sonucunda aracınız yüzeysel olarak ve gözünüzle görülen temizliği yapılır.Ancak hijyenik olarak temizlenmez. Havalandırma kanallarının sadece yüzeysel temizliği yapılır kanallar dezenfekte olmaz sağlığımızı korumaz.Aracın içersini temiz olmayan bezlerle temizlenmesi başka bir araçtaki bakteri ve mikropları aracınıza taşır.

Buharlı oto yıkama makinası  ile aracınız  temizlenirken ortala 3 litre su tüketilir. Buharlı oto yıkama makinası  ile temizlik yapılırken kimyasal kullanılmaz. Aracınız ne kadar kirli olursa olsun Buharlı oto yıkama makinası  ve buhar sistemi ile ilk gün ki hijyenik temizliğe ulaşır. Araçlarınıza yapışan çamur buhar teknolojisi kullanılarak özel bezler sayesinde toplanır. Aracınızın jantlarına ve çamurluklarına yapışan çamur JBS Makine buhar sistemi ile kolayca çözülerek aracınız temizlenir. Çamur buhar temizliği ile çok çamurlu araçlarda en iyi sonuç buharla alınır. Bilindiği gibi su çamuru sökerek buhar ise çözerek temizler.Islak buhar suya kıyasla çamuru tek işlemde derinlemesine temizler. Buhar sayesinde aracınızda ıslaklık kalmaz.Yıkama sonrası kuru güvenle kullanabilirsiniz.

Buharlı Motor Yıkama Makinası, Klasik ve kimyasalla yapılan yıkamada araçlarınızın boyası zamanla matlaşmaktadır. Buhar aracınızın boyasını korur ve kalıcı parlaklık sağlar. Buharın etkisi ile aracınızın ulaşılamayacak en uç birleşim yerleri kolayca temizlenir.

Buhar temizliği ile motor temizliği daha kolay ve güvenle yapılır. Motor temizliği yapılırken özel bezler sayesinde motora mekanik, elektrik ve elektronik aksama zarar vermeden kalıcı bir temizlik sağlar.

Normal yıkamalarda atık su doğa zarar verir ıslak bırakır. Buharlı oto yıkama makinası, atık su bırakmaz doğamızı korur.

Klasik yıkamalarda camlarımız, ayna boşluğu,çıta araları ve aracınızın ulaşılamayan noktaları hemen kurumaz.

Buhar aracınızın içine yoğun olarak uygulanır.Bu uygulama sayesinde araç içine yapışmış olan bakteri, toz vb. zararlı unsurlar temizlenir.

Aracınızın en önemli yeri olan havalandırma kanallarına buhar uygulanır.Kanallar içerisinde biriken polen,toz,parazit vb maddeler temizlenir.

Buhar sayesinde koltuklarınızın içerisindeki kirler ve lekeler kolaylıkla temizlenir. .Aracınızın camları buhar sayesinde kalıcı bir parlaklığa ve temizliğe kavuşur.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir