Buharlı Oto Koltuk Yıkama Makinası

Buharlı Oto Koltuk Yıkama Makinası

Buharlı Oto Koltuk Yıkama Makinası

Aracınızda iğne ucu kadar kuru yer kalmayacak şekilde  buharlı oto koltuk yıkama makinası, teknolojisi ile %100 antibakteriyel ve hijyenik olarak temizliyoruz. Komple detaylı temizlikten sonra aracınıza huzurla binebilirsiniz.

Detaylı Koltuk Temizleme

Aracınızın koltukları detaylı olarak temizlenir ve kirlerinden arındırılır. Basınçlı buhar ile sadece görünen kirlerin dışında bakteri, mantar, bayt ve diğer mikroplar temizlenir. %100 hijyen sağlanır.

Tavan ve Taban Temizleme

Aracınızın tavan halısı ve taban halısındaki tüm kirler, lekeler buhar ve çeşitli temizleyici maddeler kullanılarak temizlenir. Hiçbir leke, kir ve bakteri aracınızda barınamaz.

Göğüslük ve Hava Kanalları Temizliği

Aracınızın göğüslüğü ve hava kanalları basınçlı buhar sıkılarak kirlerinden arındırılır. Buhar hava kanallarının her yerine nüfuz eder ve sıcaklığın etkisiyle kötü koku yapan bakterileri, mikropları temizler.

Arabanın içinde ne tür mikrop ve bakterilerin bulunduğunu bilemezsiniz. Aracınıza güvenle binmek ve hastalıklardan korunmak için yeni aldığınız arabanıza mutlaka buharlı oto kuaför yaptırmanızı tavsiye ediyoruz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir