Buharlı oto yıkama makina

Buharlı oto yıkama makina

  • Buharlı oto yıkama makina

SCW – buharlı yıkama makinası, Kiremit ve harç temizliği önemlidir, ancak bakteri, küf problemlerini kolayca barındırabilen, çoğu zaman gözden kaçan temizlik alanıdır. Harç, zararlı mikroplar, kir, yağ, lekeler ve küflerin birikebileceği ve kötü kokulara ve iç mekan hava kalitesinde bozulmaya yol açabileceğinden, uygun şekilde temizlenmediğinde zararlı sağlık sorunlarına neden olabilir. SCW buhar makinaları kuru buharı, kir, yağ ve küf bırakarak gözeneklere yavaşça nüfuz eder. Buharın arkasındaki yüksek ısı ve basınç, yüzeyi geri yüklerken kokuları ve lekeleri giderir.

SCW- buhar, en verimli temizlik için en yüksek buhar sıcaklıklarını üreten en güçlü ticari sınıf buhar ekipmanlarını sunmaktadır.

SCW endüstriyel – buharlı yıkama makinası, neredeyse her şeyi ve her yerde temizlemenizi sağlar. Kuru buharlı pişiricilerimiz, geleneksel temizleme yöntemleriyle karşılaştırıldığında, günümüzde en etkili ve çevre dostu temizleme yöntemini sunmaktadır; SCW makinası buharı, çoğu atık suya, kimyasal madde bolluğuna ve sonuçta meydana gelen aksama süresine karşı koyamayacağı için idealdir. SCW buhar makinaları, sanitasyon sırasında grafiti silmek, istilaları ortadan kaldırmak, küfü hafifletmek, dişeti çıkarmak ve yüzeydeki lekeleri temizlemek için kullanılabilir. Pencereleri, zeminleri, duvarları, tavanları, süpürgelikleri, tuvaletleri, mutfakları, ticari ekipmanları, restorasyonu daha hijyenik olması için de kullanılabilir.

 

Araba İç Temizliği Nasıl Yapılır?

Buharlı oto yıkama makina, otomobil camları, konsollar, bardak tutacağı, kapı söveleri, kapı cepleri, havalandırma kanalları, gösterge panosu ve daha fazlası gibi otomobilin sert yüzeylerini temizlemek için kullanılan makinelerdir. Buharlı oto yıkama makina, kesintisiz buhar, doğrudan temizlenecek yüzeye uygulanır ve daha sonra bez kullanılır. Tanınmış markalar, makineleri, aynalar ve pencereler için bir buhar sileceği, pelüş mikro fiber havlular ve daha fazlası ile bir dizi aksesuar sunuyor.

En son buharlı araba yıkayıcılarının haznesindeki buhar gevşemiş kirleri çıkarmasına yardımcı olur. Lekeleri çıkarmak için çok inatçı ise, çevre dostu deterjanlar kullanılabilir.

Bununla birlikte, en iyi otomobil buharlı temizleme makineleri 180 ºF’ye kadar sıcaklık yaratabileceğinden, hortumu yüzünüzden uzak tutmak için dikkat etmelisiniz. SCW Makina – JBS Makina

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir