Buharlı oto yıkama makinası kampanyası

Buharlı oto yıkama makinası kampanyası

                     Buharlı oto yıkama makinası kampanyası

 

Buharlı Oto Yıkama Makinası Türkiyede SCW Makina tarafından üretilmiştir. CE Belgesi Bulunun ilk ve tek firmadır. SCW Makinadan sonra Buharlı Oto Yıkama Makinasını üreten firmalar olmuştur. Fakat CE Belgesi almaya hak kazanamamışlardır.
CE Belgesinde , makinanın verimine , kalitesinin , kusursuz dizaynının , kullanılan malzemenin Avrupa Standartlarına uygun olması gerekir. Ancak makina test edilerek alınabilir. SCW Makina haricinde hiç bir firma bu üst düzey testlerden geçip CE Belgesi almaya hak kazanamıştır.
Kalitemiz ile 1090 müşterimiz ile Türkiyenin her yerindeyiz. Bütün müşterilerimize makinamızdan çok büyük fayda görüp , memnuniyetle bize referans oldukları için ayrıca teşekkür ederiz.

Buharlı oto yıkama makinası kampanyası, devam etmektedir…

SCW MAKİNA

–Buharlı oto yıkama makineleri, Sudan ve zamandan %90 kar elde etmek istiyorsanız
– Kimyasal kullanmamak
– Sulu yıkamada hijyenik temizlik yapamazsınız , siz hijyenik temizlik yapmak istiyorsanız
– Yıkama yaparken arabanın her köşesine kolaylıkla ulaşmak istiyorsanız
– Koltukları yıkama yaparken fırçalayıp yıpratmak ve orginalliğini bozmak istemiyorsanız
– Buharlı oto yıkama makineleri, Arabanın dış yüzeyini yıkadıktan sonra pasta cila yapmış gibi parlak olmak istiyorsanız ;

2010 yılından beri firmamızın sahip olduğu CE belgelerimizin ile buharlı oto makinaları, üretimini ve satışını yapmaktayız. Uzun yıllardır makinalarımızın kullanışlılığıyla, dayanıklılığıyla ve siz müşterilerimizin memnuniyetiyle sektörde lideriz.

Sektörümüze yeni isimlerle türeyen hiçbir devlet kontrolünden geçmeden üretim yapan bazı firmalar şirketimizi hakkında kötü beyanlarda bulunmuşlardır

Türkiye’de tek ce belgesi ile üretim yapan firmamız, siz değerli müşterilerine açıklama yapma sorumluluğu içerisindedir.

Scw-01 Scw-02 Scw-3 Scw-04 Scw-05 kodundaki buhar makinalarımızın üretimini şirketimiz kendisi yapmaktadır. siz değerli müşterilerimize belirtmeliyiz ki sektörde tutulmayan, güvenilmeyen, sürekli şikayet alınan asılsız firmaların sözlerine itibar etmeyiniz çünkü kalite asla tesadüf değildir.

Bize güvendiğiniz, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder makinalarımızın ve sizin her zaman arkanızda olduğumuzu belirtiriz.

Buharlı oto yıkama makinası kampanyası, devam ederken BUHARLI OTO YIKAMA MAKİNELERİ ALMALISINIZ ; 0533 213 48 61

 

0533 213 48 61 mysteam buharlı oto yıkama fiyatları , buharlı oto yıkama makinaları fiyatları , buharlı oto yıkama yorumları , susuz araç yıkama fiyatları , susuz oto yıkama makinaları , susuz araç yıkama bayilik , susuz araç yıkama ürünleri , buharlı oto yıkama makinası fiyatları , jbs buharlı oto …

 

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir