Buharlı Oto Yıkama Makinesi

Buharlı Oto Yıkama Makinesi

  • Buharlı Oto Yıkama Makinesi 

 

Buharlı oto yıkama makinesi, bir otomobilin temizlenmesi için oldukça etkili bir yöntemdir. Buhar kirleri, kirleri çözer, lekeleri çıkarır ve maddelerin birikmesini önler. Bir otomobili buhar makinesinin yardımıyla temizlemenin basit teknolojisi, aracın dış yüzeyini temizlemeyi kolaylaştırdı.

 

Buharlı Oto Yıkama Makinesi Nedir?

 

Buharlı oto yıkama makinesi otomobil iç ve dış temizlenmesi için su buharı kullanır. Bu Araç Temizleme Makinesi , operatörün iç temizlik için kuru bir buhar ve dış temizlik için ıslak bir buhar uygulama olanağı sağlayan ayarlanabilir nem kontrol özelliğine sahiptir. Bu gelişmiş makineler artık sabit ısı ve basınç üretmekte ve aynı anda iki operatörü desteklemektedir.

 

Aynı çalışma prensibine dayanan Buharlı Oto Yıkama Makinesi, “buhar sıcaklıklarında”, yani iç kısımları etkili bir şekilde temizleyen ve çabuk kuruyan bir ışık buharı üretiyor. Bu arada, 212 ° F su ve 1000 PSI basınçta su üretmek için buhar ısılarını ısıtan bir Buhar Basıncı Araba Yıkama . Bu özellik, bir otomobilin dış kısımlarını temizlemek için mükemmeldir.

 

Neden, Buharlı Oto Yıkama Makinesi kullanılmalı ?

 

Bu eşsiz buharlı oto yıkama makinesi ile , aracın dış yüzeyini, kapı sövelerini ve kapıların ve pencerelerin iç kısımlarını, hızını düşürmeden veya alet değiştirmeden, sürekli bir hareketle daha kolay hale gelir.

 

Buhar, yer paspasları, döşemeler, gövde olukları ve otomobilin diğer alanlarındaki yağ ve tuz lekelerini temizler. Ayrıca, bir aşırı püskürtmeyi üretmeden yan yana park edilmiş iki arabayı temizleyebilirsiniz. Böylece, atık su yönetmeliklerini ihlal etme korkusu olmadan otomobilinizi yıkayabilirsiniz.

 

Aşırı kirli araçlar için operatör buhardaki nem içeriğini açar. Bu, operatörün daha fazla yağlama sağlayan ve Buhar Basıncı Araba Yıkayıcıya daha fazla güç katan yoğun doymuş bir buharı uygulama olanağı sağlar .

Kullanılan Teknikler ve Kimyasallar

 

Buharlı oto yıkama makinesi , araba yıkamayı kolaylaştırır. Püskürtme tabancasını bir yandan tutarak, operatör önce aracın yüzeyini püskürtür, kirleri temizler, çamurları ve yüzeydeki kirleticileri gevşetir. Bu işlemin ardından bir buhar izi püskürtülerek, kalan kirleri emen ve aynı zamanda otomobil yüzeyini kurutan yumuşak bir mikro fiber havlu ile silinir.

 

Izgarayı, jantları veya çok kirli herhangi bir alanı temizlemek için buhar, biyolojik olarak çözünebilir, narenciye yağ giderici ile birleştirilir.

 

Avantajlar Galore

 

Bir Kullanarak Buhar Jet Oto Yıkama Sistemi dış yıkama süresini azaltır, kimyasal ve su tüketiminde hızlı iç temizlemek için yeteneği ve küçültme. Ek olarak, buhar kimyasallar kullanmadan iç ve dış yüzeyleri dezenfekte eder ve hoş koku verir. Böylece zamandan tasarruf edersiniz çünkü otomobilinizi hızlı ve zahmetsizce temizleyebilirsiniz. Bazı buharlı oto yıkama makineleri iç temizlik için tasarlanmış taşınabilir ve portatif jeneratör tarafından desteklenmektedir edilebilir. Böylece otomobilinizi istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde temizleyebilirsiniz.

 

Bir buharlı araba yıkama makinesine sahip olan bu olağanüstü avantajlarla akıllıca görünüyor; başka bir şekilde güvenilir bir Oto Yıkama mağazasına girebilir ve otomobilinizi buharla temizleyebilirsiniz!

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir