Vapor car wash machines

Buharlı oto yıkama sistemi

  • Buharlı oto yıkama sistemi

Araba temizliğini, hepsini yapan tek bir cihaza düşürerek saatlerce tasarruf edin. Buharlı oto yıkama sistemi ile kimyasallara olan ihtiyacı ortadan kaldırıyor ve içerideki ve dışarıdaki tüm araç için etkili bir temizlik sağlar.

Yükü Azaltın

Araç yıkama ve detaylandırma ekipmanı paraya mal olur ve hatta ekipmanın her bir parçası için eğitim çalışanlarından bahsetmekten bile kaçınılmazdır. Buharlı temizlik makinası, geleneksel araba yıkama yönteminin genellikle beş aşamalı (durulama, sabun, durulama, kuru ve balmumu) uyguladığı, ancak buharlı oto yıkama sistemi kullanarak sadece iki adım uyguladığı dış yıkama süresini büyük ölçüde azaltır. Birinci adımda, operatör aracın yüzeyine buhar uygular ve ardından yüzeyi bir mikro fiber havluyla kurutur. İkinci adım, operatör bir yüzey koruyucu uygular.

Çok çeşitli uygulamalara sahip, devrim yaratan ekolojik oto yıkama sistemi, derin temizlik ve toplam temizlik, yeni ve hoş bir teknoloji ile birlikte geliyor. Kuru buhar, su tasarrufu ve çevre dostu araç yıkama sistemi için çözümdür. Basınçla birleştirilen ısı, kiri, kiri, yağı, katranı, kuş dışkısını ve ağaç özünü başka hiçbir şey yapamayacağı gibi eriten güçlü bir temizleme çözeltisi oluşturur. Çok çeşitli uygulamalar için esnek ve hızlı mobil sistemle zamandan ve paradan tasarruf edin.

Buharlı oto yıkama sistemi, boyut sınırlaması yoktur. Temizlik, normal araç yıkamaya uygun olmasa bile, aracın boyutuna ve türüne göre yapılabilir. Buhar, su jeti veya fırça temizliğinden çok daha az aşındırıcıdır ve bu nedenle narin parçalara zarar verme korkusu olmadan klasik otomobiller, lüks limuzinler, motosikletler, bisikletler ve scooterlar için uygundur.
 Buharlı oto yıkama sistemi, güvenli ve kullanıcı dostu bir teknolojidir ve doğru kullanılırsa araçlardaki boyaya zarar vermez. Otomobiller için yapılan boyalar yüksek hava koşullarına dayanıklıdır ve aşırı soğuk ve sıcaklığa dayanacak şekilde yapılmıştır. Otomobilin yüzeyinde çalışan buhar sıcaklığı, buhar tabancasının ağız ucu ile yüzey arasındaki mesafeye bağlıdır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir