buharlı oto yıkama

Buharlı Oto Yıkama Zararlı mı

Buharlı Oto Yıkama Zararlı mı

 • Endüstriyel buharlı temizleyici, Fırın ve kasaplık temizleme makineleri ve showroom’larda, mikroplar, bakteriler ve patojenler sıcak su buharı ile neredeyse tamamen ortadan kaldırılır.
 • Endüstriyel buharlı temizleyici, Ticari mutfaklarda yağ dolu paslanmaz çelik yüzeyler, davlumbazlar, zeminler ve pencere yüzeyleri 15 bar ile temizler. Yağlardan tamamen arındırır.
 • Şekerleme endüstrisinde, endüstriyel buharlı temizleyici, temizlik makinelerinde başarılı bir şekilde kullanılmaktadır. Şeker fabrikalarında , çikolata kolayca sıcak su buharı ile değiştirilir. İdeal olarak, buharlı temizleyici dondurma fabrikalarında ve dondurma salonlarında da kullanılabilir. Burada da sıcak buhar buzları makineler, tezgahlar ve zeminlerden mükemmel bir şekilde dağıtır.
 • Endüstriyel buharlı temizleyici, Kamusal yerlerde, özel arazilerde, platformlarda vb. detaylı temizlik yapar. Mühendislikte, Buhar  aynı zamanda daha küçük alanlar ve nispeten “güvensiz” alanlar için de kullanılabilir, ancak daha büyük alanlar veya daha fazla kirlenmiş makineler için, biraz daha güçlü endüstriyel buharlı temizleyiciler kullanılacaktır.
 • İş parçalarının yağlanması ve yağlanması
 • Bira ve restoranlarda, “bira taşıyan” dar kanal hatları, buhar makinası ile mükemmel bir şekilde yıkanabilir ve böylece temizlenebilir.
 • Tabii ki, SCW buhar makinası tüm sıhhi tesisatın ve nesnelerin temizlenmesi için çok uygundur, ama bir endüstriyel elektrik buharlı temizleyici, örneğin, bu olacaktır, yine aynı işlemde gevşek kir emer ki, tercihen en çok olduğu, SCW – 05 veya elektrik enerjisi güçlendirilmiş 20 kw makinadır.
 • Endüstriyel buharlı temizleyici ile temizlerken pozitif yan etki,  pahalı temizlik maddelerinden korursunuz. Buharlı Oto Yıkama Zararlı mı sorusunun cevabıdır.

Tüm endüstriyel buharlı temizleyiciler gibi, makine de gıda endüstrisinde temizlik için mükemmeldir. Sıcak buhar sadece kiri çözmez, aynı zamanda yüzeyleri dezenfekte eder. Asla Buharlı Oto Yıkama Zararlı mı sorusunun cevabı kesinlikle hayırdır.

 • Snack tezgahları (kızartmalar, kebaplar, tavuk kavurma)
 • Pastanede fırınların yanı sıra satış odalarında
 • Kasaplar, kesimhanelerde kesimhanelerin yanı sıra satış odalarındaki mezbahalar
 • Şekerleme endüstrisi (çikolata işleme, beze kafaları, şeker üretimi)

 

Yenilikçi kuru temizleme teknolojisi ve kuru buz püskürtme ekipmanıiçin uzman satıcınız , gıda endüstrisinde, endüstride, sağlık hizmetlerinde, taşımada, yağların ve katı yağların giderilmesinde veya araçların arıtılmasında kullanılan temizlik ekipmanlarını sunmaktadır.

Endüstriniz veya işiniz için ekonomik ve çevre dostu temizlik arıyorsanız.

İhtiyaçlarınız için en iyi temizlik teknolojisini arıyorsanız, size kapsamlı ve profesyonel bir şekilde tavsiyede bulunarak destek veriyoruz.

Ürünlerimiz en yüksek hijyenik gereksinimleri karşılar ve ayrıca özel temizlemeniz için en uygun çözümü ararız.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir