Buharlı temizlik makineleri

Buharlı temizlik makineleri

Buharlı temizlik makineleri

 

 Buharlı temizlik makineleri, son birkaç yıldır ortalıkta. Bu eski teknoloji makinelerinin çoğu, sonuç veren ancak kurumaya uzun süren ıslak bir buhar oluşturdu.

Geçtiğimiz 9 yıl boyunca SCW buharlı yıkama makinası, teknolojisine geçiş oldu. SCW makine, neredeyse her şeyi temizlemek için yenilikçi, son derece etkili ve çevre dostu bir yoldur. Ancak, bu teknolojinin Temizlik Hizmeti şirketleri tarafından benimsenmiştir.

Buharlı temizlik makineleri, sadece öncü teknolojilerden değil aynı zamanda diğer makinelerin maliyetinin bir kısmından daha fazla özellik ve işlevsellik sunan, Türk yapımı buhar makinelerine özel haklar sağlamıştır, SCW Makine, CE üretim belgeli olarak üretilmektedir..

Yukarıdan baktığımızda, pazarı tamamen bozacak ve temizlik endüstrisinin daha az kalabalık kesimlerinde başka fırsatları açacak bir Temizlik Hizmetleri şirketinin başlatılmasının faydalarını ve fırsatlarını görmeniz mümkün olacaktır.

Buharlı temizlik makineleri, tüm kirleri temizler, yağları ve lekeleri temizler, yağdan arındırır, bakterileri ve patojenleri öldürür, biyo-filmleri temizler ve ulaşılması zor yerlere ulaşabilir. Ekolojik özelliklerinin yanı sıra, Buharlı temizlik makineleri  kullanılmasının açık avantajı, geniş bir uygulama yelpazesidir. Önceden ısıtılmış buhar, şüphesiz, derin temizlik ve sanitasyon için en iyi doğal çözümdür.

  • Buharlı temizlik makineleri, Restoranlar – Mutfaklarda biyo- filmleri kaldırın, Pişirme cihazlarını yağdan arındırın, yağları yerden alın.
  • Oteller – Yatak böceklerini öldür, minder halılarından ve döşemelerinden lekeleri çıkar, duş ve tuvaletleri temizle ve dezenfekte et
  •  Diş Hekimi Odaları – Oda, sandalye, aparat ve lavaboda bakterileri temizleyip öldürür
  •  Hastaneler ve Klinikler – tıbbi dolapları, laboratuarları, ekipmanları dezenfekte etmek
  • Buharlı temizlik makineleri, Veteriner Klinikleri – Böcek öldürmek ve akarları öldürmek, dezenfekte etmek, kokuları gidermek
  • Buharlı temizlik makineleri, Fabrikalar – Endüstriyel makinaları yağdan arındırır ve makineleri temizler
  • Buharlı temizlik makineleri, Karavanlar & Botlar – Derin temizlemeli döşemeler, içten ve dıştan temizleme, plastik aksam temizlemede

Firmamız,buharlı oto yıkama makinası fiyatları, buharlı temizlik makineleri, steam car wash,carwashing,yüksek basınçlı oto yıkama makinası, basınçlı oto yıkama pompaları,basınçlı makina, yıkama pompası, araç yıkama makinaları , car wash, oto yıkama makinası, temizlik makinaları, steam wash,satış ve servis hizmetini yapmaktadır. buharlı oto yıkama makinesi fiyatı, oto yıkama makinaları fiyatları, oto yıkama makinası, buharlı araç yıkama makinaları, buharlı oto yıkama ekipmanları.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir