Buharlı yıkama makinaları

Buharlı yıkama makinaları

                         Buharlı yıkama makinaları

 

Bugün,  buharlı yıkama makinaları, bir otomobilin temizlenmesi için oldukça etkili bir yöntemdir. Buhar kirleri, kirleri çözer, lekeleri çıkarır ve maddelerin birikmesini önler. Bir otomobili buhar makinesinin yardımıyla temizlemenin basit teknolojisi, aracın dış yüzeyini temizlemeyi kolaylaştırdı.

 

Buharlı Oto Yıkama Makinesi Nedir?

 

Buharlı yıkama makinaları, otomobil iç ve dış temizlenmesi için su buharı kullanır. Bu Araç Temizleme Makinesi , operatörün iç temizlik için kuru bir buhar ve dış temizlik için ıslak bir buhar uygulama olanağı sağlayan ayarlanabilir nem kontrol özelliğine sahiptir. Bu gelişmiş makineler artık sabit ısı ve basınç üretmekte ve aynı anda iki operatörü desteklemektedir.

 

Aynı çalışma prensibine dayanan Buharlı Jet Oto Yıkama Sistemi , “buhar sıcaklıklarında”, yani iç kısımları etkili bir şekilde temizleyen ve çabuk kuruyan bir ışık buharı üretiyor. Bu arada, 212 ° F su ve 1000 PSI basınçta su üretmek için buhar ısılarını ısıtan bir Buhar Basıncı Araba Yıkama . Bu özellik, bir otomobilin dış kısımlarını temizlemek için mükemmeldir.

 

Neden Steam Jet Araba Yıkama kullanın?

 

Bu eşsiz, Buharlı yıkama makinaları , aracın dış yüzeyini, kapı yanları ve kapıların ve pencerelerin iç kısımlarını, hızını düşürmeden veya alet değiştirmeden, sürekli bir hareketle daha kolay hale gelir.

 

Buhar, yer paspasları, döşemeler, gövde olukları ve otomobilin diğer alanlarındaki yağ ve tuz lekelerini temizler. Ayrıca, bir aşırı püskürtmeyi üretmeden yan yana park edilmiş iki arabayı temizleyebilirsiniz. Böylece, atık su yönetmeliklerini ihlal etme korkusu olmadan otomobilinizi yıkayabilirsiniz.

 

Aşırı kirli araçlar için operatör buhardaki nem içeriğini açar. Bu, operatörün daha fazla yağlama sağlayan ve Buhar Basıncı Araba Yıkayıcıya daha fazla güç katan yoğun doymuş bir buharı uygulama olanağı sağlar .

Kullanılan Teknikler ve Kimyasallar

 

Buharlı yıkama makinaları , araba yıkamayı kolaylaştırır. Püskürtme tabancasını bir yandan tutarak, operatör önce aracın yüzeyini püskürtür, kirleri temizler, çamurları ve yüzeydeki kirleticileri gevşetir. Bu işlemin ardından bir buhar izi püskürtülerek, kalan kirleri emen ve aynı zamanda otomobil yüzeyini kurutan yumuşak bir mikrofiber havlu ile silinir.

 

Izgarayı, jantları veya çok kirli herhangi bir alanı temizlemek için buhar, biyolojik olarak çözünebilir, narenciye yağ giderici ile birleştirilir.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir