Buharlı yıkama makineleri

Buharlı yıkama makineleri

 

  •  Buharlı yıkama makineleri

 

Buharlı yıkama makineleri, sadece su buharı ile temizlik yapan ve dezenfektan olarak da kullanılabilen bir Buharlı yıkama makineleri. Ayrıca buharın yanı sıra sıcak su ile yıkama özelliği de mevcuttur. Halı, koltuk, sandelye, yatak, kanepe gibi kumaş ile kaplı yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Koltuk yıkama makinesi özel paslanmaz çelik gövdesi dış darbelerden etkilenmez ve uzun yıllar kullanılabilir.

 

SCW-01   :  Buharlı yıkama makineleri, teknolojinin son ürünlerindendir. Buharlı yıkama makineleri, dış yüzey yıkamalarda buhar boyaya zarar vermez. Araç dış yıkama da kimyasal kullanmanıza gerek yoktur. Kimyasallar insan ve çevre sağlığına ciddi boyutta zarar vermektedir. Bunun yanı sıra araç üzerindeki boyanın matlaşmasını ve cila özelliğini kaybetmesine sebep olur.

Buharlı oto yıkama makineleri, ile yıkanan araç yüzeyi pasta cila yapılmış gibi olur. Çünkü buhar yüzeyde oluşan kimyasal artıkları ve sudan oluşan kireç artıklarını tamamen yok eder. Buhar oto yıkama makinesi, iç detay kuafördeki faydaları saymakla bitmez. Aracın elimizle ulaşamadığımız her noktaya buharla ulaşabiliriz.

Buharlı yıkama makineleri, Tüm yapışmış toz, kir, hav v.s olan her türlü nesneyi çıkarabiliriz. Buhar makinesinin en faydalı olanı araba içinde tüm mikropları yok edip etkisiz hale getirmesidir. Makinada bulunan fırça aparatı, aracın koltuklarının temizliğinde kullanılır. Koltukta bulunan yağ, sakız, tutkal yapışkan ürünlerin çıkmasını kolaylaştırır.

BUHARLI  YIKAMA MAKİNELERİ , buharlı yıkama makinası, buharlı oto yıkama makineleri fiyatları,oto yıkama makinası,oto yıkama makinası,buharlı oto kuaför makinaları, buharlı motor yıkama makinaları, buharlı cam filmi sökme makinası, buharlı temizlik makinası, soğuk yıkama makinası , sıcak soğuk yıkama makinaları, süpürge, vakum, ahtapot, oto kuaför makinası oto yıkama ekipmanları, buharlı araç yıkama makinası, jbs makine, scw makine, steam car wash , car care ,car wash,

 

Değerli müşterilerimiz , Buharlı oto yıkama makineleri,  araştırması yaparken , kullanılan malzemeler hakkında firmalardan bilgi alınız. … tazdikli araç yıkama makinası , steam car wash, buharlı oto yıkama makinası , buharlı araç yıkama makinaları , buharlı oto yıkama makinası fiyatları , buharlı oto kuaför makinası , buharlı susuz .

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir