buharlı yıkama makinaları

Endüstriyel buharlı yıkama makinaları

Endüstriyel buharlı yıkama makinaları

 

SCW makina teknolojinin en yeni ürünlerindendir. Temizlik oto yıkama ve inşaat sonrası temizliklerde muhteşem sonuçlar ortaya çıkarır. Endüstriyel buharlı yıkama makinaları, neredeyse her şeyi ve her yerde temizlemenizi sağlar. Kuru buharlı pişiricilerimiz, geleneksel temizleme yöntemleriyle karşılaştırıldığında, günümüzde en etkili ve çevre dostu temizleme yöntemini sunmaktadır; SCW makinası buharı, çoğu atık suya, kimyasal madde bolluğuna ve sonuçta meydana gelen aksama süresine karşı koyamayacağı için idealdir. SCW buhar makinaları, sanitasyon sırasında grafiti silmek, istilaları ortadan kaldırmak, küfü hafifletmek, dişeti çıkarmak ve yüzeydeki lekeleri temizlemek için kullanılabilir. Pencereleri, zeminleri, duvarları, tavanları, süpürgelikleri, tuvaletleri, mutfakları, ticari ekipmanları, restorasyonu daha hijyenik olması için de kullanılabilir.

Tüm Tesis için Sanitasyon

SCW buharlı yıkama makinası, en zorlu temizlik görevlerini hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanızı sağlayan ticari ve endüstriyel kalitededir. Kuru buhar, geleneksel kazan sistemleri ve basınçlı yıkama makinelerine kıyasla daha az nem içerir, en az miktarda neme sahip olan bu hassas ve zor ulaşılan alanları temizler. Endüstriyel buharlı yıkama makinaları 212ºF’ye ulaşan buhar erir ve gres, yağ ve kir çıkış yüzeylerini temizler ve kuru tutar. Ticari mutfaklar, fritözlerimiz, hazırlık masaları, ızgaralar, yıkama alanları, davlumbazlar üzerinde buharlı pişiricilerimizi kolaylıkla kullanabilir ve ekipmanı korumak ve muhafaza etmek için dondurucuda yürüyebilir. SCW Buharlı yıkama makinası, gıda hazırlama yüzeyleri ve ekipmanlarında zararlı kimyasal madde kullanmadan temizlenmesine ve çıkarılmasına yardımcı olur.

 

SCW buhar makinası tüm kirleri temizler, yağları ve lekeleri temizler, yağdan arındırır, bakterileri ve patojenleri öldürür, biyo-filmleri temizler ve ulaşılması zor yerlere ulaşabilir. Ekolojik özelliklerinin yanı sıra, SCW makine kullanılmasının açık avantajı, geniş bir uygulama yelpazesidir. Önceden ısıtılmış buhar, şüphesiz, derin temizlik ve sanitasyon için en iyi doğal çözümdür.

  • Restoranlar – Mutfaklarda biyo- filmleri kaldırın, Pişirme cihazlarını yağdan arındırın, yağları yerden alın.
  • Oteller – Yatak böceklerini öldür, minder halılarından ve döşemelerinden lekeleri çıkar, duş ve tuvaletleri temizle ve dezenfekte et
  • Diş Hekimi Odaları – Oda, sandalye, aparat ve lavaboda bakterileri temizleyip öldürür
  • Hastaneler ve Klinikler – tıbbi dolapları, laboratuarları, ekipmanları dezenfekte etmek
  • Veteriner Klinikleri – Böcek öldürmek ve akarları öldürmek, dezenfekte etmek, kokuları gidermek
  • Fabrikalar – Endüstriyel makinaları yağdan arındırır ve makineleri temizler
  • Karavanlar & Botlar – Derin temizlemeli döşemeler, içten ve dıştan temizleme, plastik aksam temizlemede

                                Endüstriyel buharlı yıkama makinaları

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir