Üretim Fabrikamız

Jbs Makina Fabrikamız

 Jbs Makina Fabrikamız

SAYIN MÜŞTERİLERİMİZİN ve BUHARLI OTO YIKAMA MAKİNASI DİYE ÜTÜ ÜRETENLERİN DİKKATİNE ;

SCW ve JBS Makina olarak 17 senedir , her türlü temizlik makinası üretimini yapıyoruz. Türkiyede ilk olarak 2010 yılında buhar oto yıkama makinası, üretimine başladık. Biz zaten en başından beri temizlik makinaları üretimindeyiz.

Atalarımız geçmiş geleceğin aynasıdır demişler. Nasıl olur da bugüne kadar ütü üretimi yapan firmalar buharlı oto yıkama makinası üretebilir ? Size sundukları bu ürünler ütünün büyütülmüş halinden daha fazlası olamaz. Bilindiği gibi ütülere de su koyulup buhar elde ediyor. Ütü firmaları da bunu kendilerine avantaj görüp makina üretime başlamışlar.


Şuan günümüzde en son sistem ütüler 7.5 bar buhar üretiyor. Malesef ki ütü üretiminde de marka olmayan bu firmalar bunu dahi üretemiyorken makina satışında 15 bara kadar buhar gücü elde ediyoruz diyorlar. Bu tip oyunlara lütfen gelmeyelim. Yıllardır ütü işi yaparken bile adını duyuramamış , iyi sonuç elde edememiş bir firma yeni yetme buhar makinası elde etmeye çalışırken nasıl harika sonuçlar yaratabilsin?


Bazı aldığımız duyumlara göre , bizim için fabrika alanları yok demişler. Herkese göstermek istedik çalışma ve üretim alanlarımızı. 17 Yıldır bu sektörde olan bir firma olarak üretim yapmasaydık zaten buraya gelemezdik bunu düşünmeden hareket edip yorum yapmaları tamamen acizlikten öte değildir. İsteyen ve bizi görmeye gelen her müşterilerimize de üretim alanımızı göstermekten geri kalmayız. Saç kasa makina yapmaktan vazgeçip , malzemeden kısıp düşük fiyatlara makina vermek yerine nasıl daha iyisini yapabilirim diye düşünselerdi bu konumda olmazlardı diye düşünüyoruz. Herkese iş hayatında başarılar ve doğru yol diliyoruz.
SCW MAKİNA

  •   Buharlı oto yıkama makinası
  •   oto yıkama makinası
  •    oto yıkama makinaları
  •   car wash machine
  •    steam car wash machine

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir