Car wash machine

Jbs – Steam Car Wash Machine

  • Jbs – Steam Car Wash Machine

Her zaman hızlı ve profesyonel hizmet sunmayı hedefleyen Jbs – Steam Car Wash Machine, kaliteli , profesyonel , hızlı , hijyenik ve farklılık yaratan bir iş yapmak isteyen birçok insan için son teknoloji ürünler ile buharlı oto yıkama makinası üretmektedir. Neden firmamızı seçmelisiniz? 2001 yılında kurulan lisanslı şirketimiz, sunduğumuz her hizmet ile profesyonelliğe ve kaliteye olan bağlılığını göstermeye devam etmektedir . Kalite konusuna gelince en üst düzey ürünleri üretip (Krom çelik kasa, Siemens elektrik malzemesi, italyan tabancalar, kaçak akım roleleri) kullanıyoruz ve piyasada bulunan 2. kalite ürünlerin aksine en iyi maliyetle sizlere satışa sunuyoruz. Neden farklıyız? Mağazamıza gelen müşterimize, birinci sınıf gösterim uygulayıp, son derece samimi ve içten davranışlarla scw ailesini tanıtarak müşteri memnuniyeti sağlayıp profesyonel standartlarımızı koruyoruz. Bilgi ve deneyimimiz, 17 yıllık iş tecrübesi ve scw ailemiz ile ve tüm ihtiyaçlarınızı zamanında karşılayacağımızdan eminiz. Geniş kapsamlı müşteri portföyümüz ile ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi alabilme şansınız var.

SCW MAKİNA Türkiye de Çevre dostu Jbs – Steam Car Wash Machine CE belgeli üretimi ve satışını yapmaktadır. Türkiye’de 81 il’de temizlik makinaları satışı yaparak ve uluslararası 5 ülkeye bayilik vererek kendini kanıtlamış bir firmadır. Sektöre de öncülük etmektedir. Şirketimizin, Irak, İsveç, Ürdün, Lübnan, Avusturya’da satış yerleri bulunmaktadır. Ar-Ge çalışmalarıyla, en son teknolojiye sahip ekipmanlarımız ile, Buharlı oto yıkama makinasın da en iyi performansı ve güvenilirliğini sunan, en gelişmiş üreticidir. Jbs – Steam Car Wash Machine  2 yıla kadar garanti vermeyi sağlar.

 

steam car wash machine, car wash business, steam cat washer, car wash machine, steam wash, steam cleaners for cars, steam car wash machine, scw makine, Steam Car Washing Machine, Steam Car Washing Machine manufacturers, Steam Car Washing Machine suppliers, Dry Car Wash, Car wash equipment, mobile detailer, Exporter of Manual Car Wash Systems, steam cleaner for car in, eco friendly car wash machine, complete steam wash machine, Steam Jet car wash machine, Portable Steam Car Wash, High Quality Steam Car Wash,  pressure steam above 15 bar, steam car wash maker, steam washing machine manufacturer, steam generator, industrial steam cleaning machines, Steam Cleaner Machine

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir