Steam Car Washing Machine

Scw – Buharlı oto yıkama makineleri

Scw – Buharlı oto yıkama makineleri

 

  1. Çevre dostu– Scw – Buharlı oto yıkama makineleri , Su ve çevre kaynaklarının korunması, kimyasal maddeler olmadan koku giderme ve sterilizasyon için bir çözüm. ångmetoden ile biz? kaçınmak kanalizasyon sistemi ve çevreyi kirleten salınan kimyasal maddelerle kirlenmiş atık su Büyük miktarda.
  2. Su tüketiminden tasarruf edin– Su, insan kaynağının en değerli kaynaklarından biridir, ancak erişilebilirliği bugün çeşitli faktörler tarafından tehdit edilmektedir. Su gereksiz yere tüketilmemesi gereken sonlu bir kaynaktır. buharla temizleme hiçbir akış ile, yaklaşık 5 saatte litre ve araç başına 3 L su tüketir ise, geleneksel yıkama sistemleri su tüketimi, saat başına yaklaşık 100-150 l’dir. Atık su olmaması nedeniyle, akan suyun mevcut olmadığı yerlerde buharlı temizleyiciler kullanılabilir. Su tüketimi için özel şartlar gerekli değildir. Suyu ikinci bir düşünce zamanı. Katkımız, su kirliliğine karşı en iyi temiz çevre dostu çözümü sunmaktır.
  3. Scw – Buharlı oto yıkama makineleri, Ekonomik– Daha derin temizlik için zamandan ve paradan tasarruf edin. İki ayrı buhar çıkışıyla daha az zamanda daha fazla araba yıkayın. Daha kısa temizlik süreleri müşteri memnuniyetini sağlar ve günde daha fazla aracı temizleyebiliriz.
  4. Derin temizlik– Buharlı yıkamanın geleneksel temizlemeye göre birçok avantajı vardır. Aynı zamanda deri koltuklarında da temizlenebilir, koku giderir ve aynı zamanda güçlü kimyasallar kullanılmadan nikotin lekelerini ve kötü kokuları giderir.
  5. Mobilite–  Mobil olduğumuzda, müşteri olarak aracınızın yerinde ve size uygun bir zamanda yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Böylece hem zamandan hem de paradan tasarruf edersiniz.
  6. Esneklik– Mobil buharlı temizleyiciler, sıradan araçlardan daha fazlasını yıkayabilir. Buhar aşındırıcı olmadığından, klasik arabalar, lüks limuzinler, motosikletler ve tekneler için uygundur. Bu güvenli prosedür, itici olmayan, hafif ve temiz bir yüzey bırakır.
  7. Scw – Buharlı oto yıkama makineleri, Allerji Sınırlandırması– Termal şok, giysilere saklanabilen ve alerjik hastalıklara neden olabilecek bakterileri, mantarları ve akarları kaldıran keneler ve pire’leri öldürür.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir