Terimi kaldır: SCW Buharlı Oto Yıkama Makinesi SCW Buharlı Oto Yıkama Makinesi

SCW Buharlı Oto Yıkama Makinesi

SCW Buharlı Oto Yıkama Makinesi

 

SCW Buharlı Oto Yıkama Makinesi – Son derece popüler olan buharlı oto yıkamanın avantajlarını keşfedin ve bu yeni teknolojilerin ihtiyacını öğrenin. SCW Buhar makinası, her türlü temizlik hastalığına karşı evrensel bir ilaç olarak ele alınır ve kirleri çözebilir ve lekeleri çıkartabilir. Bu, herhangi bir saf olmayan maddenin birikmesini engeller. Bununla birlikte, buharlı araç yıkamada gerekli olan farklı teknolojidir. SCW buharlı oto yıkama makinesi, Kuru buhar özelliği ile araçların hassas bölümlerinde kullanılır. Araç detaylandırma kuru buharla buhar temizliği sağlayan çeşitli şirketlerle karşılaşması mümkündür. Su içeriğinin, bu tam aşamada, genel hacminin beşinden ve bunun da geriye kalanının buhar veya buhardan daha küçük bir miktar olduğunu ima eder.

 

SCW buharlı temizlik makinaları, Dondurma Mağazalarına Yayılan PR Web Buharlı Temizlik makinası ile temizlenir. Dünyadaki dondurucular ve gıdalar, dondurma depolarındaki gıda temas yüzeylerinde gerçekleştiğinde sorun yaratabilir. Yüksek kaliteli ,SCW buharlı  temizleme makinası, dakikalar içinde 15 bar ve 180 derece yüksek sıcaklıklar yaratır, ultra dayanıklılık sunar ve kolay bir şekilde temizlemesine yardımcı olan bir endüstriyel makinadır. SCW Makine, buharlı temizlik makinası, dünyanın en kaliteli, en profesyonel, yüksek buharlı temizlik sistemleri üretici firmasıdır.

 

Buharlı Araç Temizleme Hizmetlerinin Faydaları :

Buharlı araç temizliği, su kullanmadan veya bir bütün olarak çevreye olumsuz etkisi olabilecek herhangi bir tür zararlı deterjan kullanmadan yıkama, hijyenik temizleme ve cilalama yöntemi olarak tanımlanabilir. Buharlı temizlik yöntemi oldukça etkilidir ve daha az zaman harcar ve daha az insan gücü gerektirir. Çubuk döküntüleri, böcekler, katranlar ve kuş pislikleri gibi kirleticiler arabaların iç ve dış kısımlarının yüzeyine kolayca yapışır. Arabalar da toz ve kir, yavaş yavaş birikerek, aracın içindeki elektronik parçaların çalışmasını etkiler. Dahası, bu birikim de arabanızı kirletiyor. Buharlı araç yıkama yöntemi, arabanıza daha temiz bir görünüm kazandırmak için harika bir yol sunar. Bu yöntem çok basit ve düzdür ve aracınızın iç ve dış kısımlarının verimli bir şekilde temizlenmesi için değerli zamanınızdan ve paranızın çoğuna yatırım yapmanız gerekmez. Buharlı araç temizliği, erişilemeyen arja kolayca ulaşmanıza yardımcı olur

 

Kurumsal

SCW Makina şirketi Türkiye’de üretim yapan bir firmadır. Türkiye’de Çevre Dostu Buharlı temizlik makine üretimi sinerjisi olarak, Buharlı Temizlik Sisteminin geliştiricisidir.

Şirketin Almanya, Ürdün, Lübnan, Irak ve İsveç ülkelerinde satış ofisleri bulunmaktadır.

Ar-Ge ve Üretim Bölümlerimiz, sınıfında en iyi performansı ve güvenilirliği sunan SCW makina, en gelişmiş buharlı oto yıkama makinalarını üretmiştir.

Makine departmanımız, otomotiv ve bottan uçaklara ve konutlara kadar her türlü temizlik alanında etkili polimer sistemidir. Yüksek konsantre çevre dostu nano teknolojisi, olağanüstü seviyede parlaklık ve daha az zaman harcayan makinalar sunar.

SCW makine olarak, en son teknolojiye sahip ekipmanlarımıza 2 yıla kadar garanti veririz.

 

SCW Makine olarak felsefesinin uzlaşmaz bir yaklaşımı var. Kir, bakteri, mikrop ve akarlara karşı sıfır tolerans politikamız var. Buharlı yıkama makinası, ürünlerimizde verimli derinden kökleşmiş ve temelde işi sizin için yapacak. SCW makina cihazları programınızı ve gelirinizi optimize eder. Buhar makinası, üç ayrı tabancası vardır. Aynı anda 3 aparatla 3 işlem de makine kullanabilir. SCW buharlı oto yıkama makinası, dış ve motor yıkamada 180 derece 15 bar olan aparat kullanılır. İç aksam plastik koltuk temizliği, taban, cam, ayna temizliğinde 7.5 bar 140 derecelik aparat kullanılır. Göğüslük ve tavanlarda 3 bar, 110 derecelik aparat kullanılır. SCW Makine olarak, değerli müşterilerimiz için son teknoloji ve emniyetli makine üretimine devam etmektedir.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir