Clean the car seats

Scw- buharlı yıkama makineleri

Scw- buharlı yıkama makineleri

Bugün buharlı bir araba yıkamaktan, bunun nasıl gerçekleştiğinden, nasıl çalıştığından, bir buharlı araç yıkamanın avantaj  bahsedeceğiz.

İlk önce, bu araba yıkama işleminin nasıl yapıldığını düşünün. Uygulanması için buhar jeneratörleri vardır. Bu ekipman suyu 180 derece C’ye ısıtır ve onu gaz halini alır (buhar). Bu buhar, tabancaya basınç altında (yaklaşık 15 bar) verilir. Bu tabanca yardımı ile otomobilin yüzeyine buhar verilir.
Buharın kirin yapısına daha iyi nüfuz ettiği ve onu içeriden tahrip ettiği, yani kirin sadece yüzeyin gerisinde kaldığı belirtilmektedir. Ayrıca, buhar kolayca tüm çatlaklara nüfuz eder, tüm kirlenmeleri temizler. Yüksek sıcaklık, kire ek olarak, tüm yağ birikintilerinin yok edilmesine ve yüzeyin tamamen yağlanmasına neden olur. Buharlı gövde yıkama işlemi sıklıkla kullanıldığında, ayrıca yüzeydeki kiri tamamen temizlemenizi sağlayan mikrofiber bir bez kullanılır. Aynı zamanda, bu tür bir temizlik, krom kaplanmış elementlerden kararmayı ortadan kaldırarak onlara ilk parlaklık verir. Buharla yıkama pratikte kimyasalların kullanılmasını gerektirmez. Ve sadece güçlü kirlenme ile (korozyon önleyici işlem izleri, bitüm, reçine) temizlik ürünlerinin kullanılmasını gerektirebilir. Bu yıkama yöntemi, vücut yüzeyinin yüksek kalitede temizlenmesini sağlayan manuel olarak yapılır. Basınç altında sıradan suyla yıkamaya göre zamandan daha uzun olabilir, ancak buharla temizlik, ulaşılması en zor yerlerden bile kolayca kirleri çıkarabilir. Tüm çalışmalardan sonra , otomobil yüzeyini daha uzun süre temiz tutacak olan gövdenin cilalanmasına izin verilir . Buharın yüksek sıcaklığı, temizlik maddesi kullanmadan yüzeyi dezenfekte eder. Bu nedenle, iç kısmı Scw- buharlı yıkama makineleri  ile temizlemek güvenlidir, alerjik reaksiyona neden olmaz, yüzeyi dezenfekte eder, kokuları nötralize eder.

Her ne kadar buhar büyük basınç altında beslense de, gaz halinden dolayı yüzeylere zarar veremez.

Bu özellik nedeniyle Scw- buharlı yıkama makineleri , elektrik santralinin temizliği ile mükemmel bir şekilde baş eder . Çalışma sırasında kabloların korunması ile ilgili motorun hazırlanmasını gerektirmez. Buhar kabloya zarar veremez ve yüksek temizleme özellikleri toz, kir, yakıt ve yağlama maddesi izlerini, vb. Motor yüzeyinden kolayca temizler. Sonunda, motor tamamen kirden arındırılmış, yeni bir tane gibi görünecek. Bu durumda, buhar suyla yıkarken meydana gelen temasları ıslatmaz. Araç temizlendikten hemen sonra çalıştırılabilir. Motorun daha sonra koruyucu maddelerle işlenmesi, enerji santrali yüzeylerinin ve yardımcı ekipmanlarının uzun süreli temizliğini sağlayacaktır.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir