buharlı oto yıkama makinası

ARAÇ TEMİZLEME EKİPMANLARI

ARAÇ TEMİZLEME EKİPMANLARI

ARAÇ TEMİZLİK EKİPMANLARI , Uzun bir yolculuktan sonra aracınızda çok fazla toz, kir, kir, yağ ve hatta sıçrayan böcekler birikebilir. Tüm bu karmaşayı ortadan kaldırmak ve arabayı yeni gibi yapmak kolay bir iş değil. Bu nedenle çoğu araç sahibi, işi araç detaylandırma uzmanları olarak bilinen uzmanlara bırakmaktadır. Bu oto detaylandırma işletmelerinin arabaları inanılmaz derecede hızlı bir şekilde pırıl pırıl temizlemeyi nasıl başardığını hiç merak ettiniz mi? İşin sırrı, kullandıkları güçlü, mobil araba yıkama ekipmanlarında yatıyor. İşte araba detaylandırma işletmeleri tarafından kullanılan buharlı oto yıkama ekipmanlarına daha yakından bir bakış.

ARAÇ TEMİZLEME EKİPMANLARI, SCW – 01 Steam Car Wash®, otomobil temizliğinde eşsiz sonuçlar sunmak için özel olarak tasarlanmıştır. Uluslararası müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için bu basınçlı yıkama ekipmanı, 15 Kw’lık bir dirençle birlikte gelir. Bu buharlı oto yıkama makinesinin temel özellikleri arasında 15 bar basınç seviyeleri bulunur, 140ºF ile 180ºF arasında değişen sıcaklıklarda sıcak su ve 180ºF kadar yüksek sıcaklıklarda buhar çıkarır.

ARABA TEMİZLEME EKİPMANLARI,  Ağır hizmet tipi paslanmaz çelik ısıtıcı değişim bobinleri ve dayanıklı 15 Kw’lık dayanıklı bu buhar basınçlı yıkayıcı, uzun bir süre boyunca tutarlı basınç seviyeleri ve sıcaklıklar üretmesini sağlar. Buharlı oto yıkama makinesi, toz boyalı, talaşa dayanıklı çelikten yapılmış sağlam muhafazası sayesinde oldukça dayanıklıdır. Gelişmiş temizlik sonuçları için Super SCW-01 gibi mobil araç yıkama ekipmanlarında 4 adet detaylandırma çubuğu bulunur.

Mobil Araç Yıkama Ekipmanları – Mobil Buharlı Oto Yıkama Makinesi, Mobil Buharlı Oto Yıkama Makinesi, Mobil Buharlı Basınçlı Yıkama Makineleri – Mobil Buharlı Oto Yıkama Makinesi, Basınçlı Yıkama Makinesi – Buharlı Basınçlı Yıkama Makinesi, Buharlı Oto Yıkama, Buharlı Oto Yıkama Ekipmanı, Buharlı Oto Yıkama Makinesi, Buharlı Araba Satılık Yıkama Makinesi, Buharlı Oto Yıkama Makinesi Tedarikçileri, Buharlı Oto Yıkama Makinesi – En İyi Oto Yıkama Makinesi, Buharlı Temiz Oto Yıkama – Oto Yıkama Ekipmanları Üreticileri, Buharlı Temiz Oto Yıkama – Dış Mekan Elektrikli Yıkama Makineleri

Mobil Buharlı Oto Yıkama Makinası

mobil, mobil basınçlı yıkama, mobil buharlı oto yıkama makinesi, taşınabilir buharlı oto yıkama makinesi, buharlı oto yıkama, buharlı oto yıkama ekipmanları, buharlı oto yıkama makinesi

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir