Vapor car wash machines

Buharlı araba yıkama makinaları

Buharlı araba yıkama makinaları

Değerli Müşterilerimiz!

2010 yılından itibaren firmamıza ait CE belgelerine sahip Buharlı araba yıkama makinaları üretim ve satışını yapmaktayız. Uzun yıllardır, müşterilerimizin kullanışlılığı, dayanıklılığı ve memnuniyeti ile sektörde lider olduk.
Yeni isimlerden yola çıkarak herhangi bir devlet kontrolünden geçmeden üretim yapan firmalardan bazıları şirketimiz hakkında olumsuz yorumlar yaptı.
Firmamız Türkiye’de tek bir CE belgesi ile üretim yapmaktadır, müşterilerine açıklama yapmak sizin sorumluluğunuzdadır.
Scw-01 Scw-02 Scw-3 Scw-04 Buharlı motorlarımızın Scw-05 kodunda üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Sektörde tutulmayan, güvenilmeyen, sürekli şikayet eden asılsız firmaların sözlerine saygı duymadığını siz değerli müşterilerimize belirtmeliyiz çünkü kalite asla tesadüf değildir. Buharlı oto yıkama makinası
Bizi ve makinelerimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz ve her zaman arkamızdasınız.
SCW MAKİNASI
Sadece fiyatına bakarak bir ürün satın almak için bazı hileleri peşinen kabul etmeniz gerekiyor!

Buharlı araba yıkama makinaları Düşünenler

* Kullanılan malzemelerin kalitesi (paslanmaz) ve kalınlıkları (malzeme ince ve kalitesi düşük ise patlama riski vardır.)
* Makinada kullanılan elektrik malzemesinin markası. (Çin malzemeleri ısıya dayanmaz.)
* Buharlı araba yıkama makinaları , Basınca dayanacak emniyet valfleri kullanılıyor mu? (Malzeme çelik değilse buhar sıkışmasına neden olur. Buharı kaçırır.)
* Makinenin tabanca sayısını saymayın. Önemli olan silahların aynı anda çalışabilmesidir. KW düşük ise belirtilen silahları aynı anda kullanma şansınız olmayacaktır.
* Makina litresine göre makinada kullanılan malzemenin kalınlığı, elektrik kw ve tabanca sayısı değişmektedir.
* 220 Kw elektrikli makinelerden asla 10 bar buhar basıncı almayın. 220 elektrikli makinenin en büyük KW’si 5 KW’dır. 5 KW’lık makineden çıkan basınç 7,5 barı ve 120 dereceyi geçmez. Bu tip makineler motor temizliğinde ve aracın dıştan yıkanmasında zayıftır.
* Yüksek basınçlı buhar makinelerinde vakumlama özelliği yoktur. Makinenin ısısının yüksek olması süpürge motorlarının yanmasına neden olur. Vakum makineleri düşük buhar sıcaklığına ve basıncına sahiptir. Bu düşüklükten dolayı makinelerden performans alma şansınız daha azdır.
* Buhar makinalarında (her ürün için geçerli) düşük kaliteli ve düşük performanslı makinalardan verim alma şansı yoktur.
* Bazı firmalar piyasada üretici olduklarını söylüyor. Makineleri kendilerinin ürettiklerini söylüyorlar. Onlara inanmayın. Lütfen konya rus escort karşılaştığınız firmalardan CE belgesi, ISO belgesi isteyiniz.
* CE belgesi olmayan ürünler için garantiden yararlanamazsınız.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir