Steam Car Seat Washing Machine

Buharlı Oto Koltuğu Yıkama Makinesi

Buharlı Oto Koltuğu Yıkama Makinesi

Buharlı oto koltuk yıkama makinesi ile aracımızda iğne ucu olarak kuru yer kalmaması için %100 antibakteriyel ve hijyenik temizliğimiz bulunmaktadır. Detaylı temizlik işlemini tamamladıktan sonra aracınızı gönül rahatlığıyla teslim alabilirsiniz.

Detaylı Koltuk Temizliği

Buharlı Oto Koltuğu Yıkama Makinesi, Aracınızın koltukları detaylı bir şekilde temizlenir ve temizlenir. Basınçlı buhar, yalnızca görünür kirler dışında bakterileri, mantarları, baytları ve diğer mikropları yok eder. %100 hijyen sağlanır.

Tavan ve Zemin Temizliği

Buharlı Oto Koltuğu Yıkama Makinası, Aracınızın çatı halısı ve zemin halısındaki tüm kir ve lekeler, lekeler ve çeşitli temizlik maddeleri kullanılarak temizlenir. Aracınızda leke, kir ve bakteri saklanamaz.

Göğüs ve Hava Kanalı Temizliği

Buharlı Oto Koltuğu Yıkama Makinası, Arabanızın göğüs ve hava kanalları, kiri çıkarmak için sıkıştırılır. Buhar, tüm hava kanallarına nüfuz ederek sıcaklıktan dolayı kötü kokulara neden olan mikropları yok eder.

Arabada ne tür mikrop ve bakteri olduğunu bilmiyorsunuz. Güvenliğiniz için arabanızı yeni bir araba alacağınız vapura götürmenizi öneririz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir