buharlı yıkama makinası

Buharlı oto yıkama makinesi işi

  • Buharlı oto yıkama makinesi işi

Buharlı oto yıkama makinası işi, sadece su buharı temizliği ile kullanılabilen ve dezenfektan olarak kullanılabilen buharlı araç yıkama makinasıdır. Buharın yanı sıra sıcak su ile yıkama da mevcuttur. Halı, koltuk, sandalye, yatak, kanepe gibi kumaş kaplı yüzeylerin temizliğinde kullanılır. Koltuk yıkama makinası özel paslanmaz çelik gövdesi dış etkilerden etkilenmez ve uzun yıllar kullanılabilir.
SCW-01: Buharlı Araç Yıkama Makinesi teknolojinin en yeni ürünlerinden biridir. Buharlı oto yıkama makinası dış yıkama esnasında buharlı boyaya zarar vermez. Araç dış yıkamasında kimyasal kullanımına gerek yoktur. Kimyasallar insan ve çevre sağlığına ciddi şekilde zarar verir. Ayrıca araç üzerindeki boyanın matlaşma ve cila özelliğini kaybetmesine neden olur.
Buharlı oto yıkama makinası, araç yüzeyi ile yıkanmış cila cilasından yapılmıştır. Çünkü buhar yüzeyindeki kimyasal kalıntıları tamamen, su ise kireç kalıntılarını tamamen ortadan kaldırır. Buharlı oto yıkama makinesi iç detay kuaförünün faydalarını saymakla bitmez. Aracın ulaşamadığımız her noktasına buharla ulaşabiliyoruz.

Buharlı oto yıkama makinası işi, her türlü toz, kir, kir vb. Buhar motorunun en kullanışlı yanı arabadaki tüm mikropları yok etmesi ve etkisiz hale getirmesidir. Makina içerisinde bulunan fırça aparatı araç koltuklarının temizliğinde kullanılmaktadır. Koltuktaki yağ, zamk, yapıştırıcı ve yapışkan ürünler çıkarmayı kolaylaştırır.

BUHARLI YIKAMA MAKİNALARI, Buharlı Oto Yıkama Makinası, buharlı oto yıkama makinası fiyatları, oto yıkama makinası, oto yıkama makinası, buharlı oto kuaför makinaları, buharlı yıkama makinaları, buharlı cam filmi çıkarma makinası, buharlı temizleme makinası, soğuk yıkama makinası, sıcak soğuk yıkama makine, süpürge, vakum, ahtapot, oto kuaför makinesi, oto yıkama ekipmanları, buharlı oto yıkama makinesi, jbs makinesi, scw makinesi, buharlı oto yıkama, oto bakım, oto yıkama, Buharlı oto yıkama makinesi işi
Değerli müşterilerimiz, Buharlı çamaşır makinesi yaptığınızda, araştırma yapın, kullanılan malzemeler hakkında bilgi alın. Uz ferahlatıcı araç yıkama makinası, buharlı oto yıkama, buharlı avcılar rus escort oto yıkama makinası, buharlı oto yıkama makinaları, buharlı oto yıkama makinası fiyatları, buharlı oto berber makinası, buharlı susuz.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir