Buharlı araba temizliği

Buharlı temizleme makinesi

  • Buharlı temizleme makinesi

Buharlı temizleme makinesi, Arabanızı saatlerce tek bir cihazda saklayın. Buharlı temizleme makinesi
kimyasal ihtiyacını ortadan kaldırır ve tüm araç iç ve dış temizliğinin etkin bir şekilde yapılmasını sağlar.

Buharlı temizleme makinesinin geliştirilmesi maliyetlidir ve ekipmanın her bir parçası için işçi eğitiminden bahsetmek bile kaçınılmazdır. Buharlı temizleme makinesi, geleneksel beş aşamalı araba yıkama yöntemi (durulama, sabun, durulama, kurutma ve cila) tarafından uygulanan harici yıkama süresini büyük ölçüde azaltır, ancak bir araba yıkama sistemi kullanarak sadece iki adımda. İlk adımda operatör aracın yüzeyine buhar uygular, ardından yüzeyi mikrofiber bir havluyla kurutur. İkinci adım, bir yüzey koruyucu uygular.

Derin temizlikten tam temizliğe kadar geniş bir uygulama yelpazesi ile devrim niteliğindeki çevre dostu araba yıkama sistemi, güzel bir yeni teknolojiyle birlikte gelir. Kuru buhar, su tasarrufu sağlayan ve çevre dostu oto yıkama sistemi çözümü. Termal olarak birleştirilmiş basınç, kiri, kiri, yağı, katranı, kuş pisliğini ve başka hiçbir şey yapamayan ağaç özlerini çözen güçlü bir temizleme çözümü oluşturur. Çok çeşitli uygulamalar için esnek ve hızlı bir mobil sistemle zamandan ve paradan tasarruf edin.

Buharlı temizleme makinesi, boyut sınırlaması yok. Aracın normal yıkanması için uygun olmasa da aracın boyutuna ve cinsine göre temizlik yapılabilir. Buhar, su jeti temizleme veya fırça temizlemeden çok daha az aşındırıcıdır. Bu nedenle, hassas parçalara zarar verme korkusu olmadan klasik otomobiller, lüks limuzinler, motosikletler, bisikletler ve scooterlar için uygundur.

Buharlı temizleyici, doğru kullanıldığında araçların boyasına zarar vermeyecek, güvenli ve kullanıcı dostu bir teknolojidir. Otomotiv boyaları hava koşullarına dayanıklıdır ve aşırı soğuğa ve sıcaklığa dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Arabanın yüzeyinden akan buharın sıcaklığı, buhar tabancasının ucu ile yüzey arasındaki mesafeye bağlıdır.

  • Car wash machine

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir