buharlı oto yıkama makinası

Lüks nano buharlı araba yıkama makinesi

Lüks nano buharlı araba yıkama makinesi

Lüks nano buharlı oto yıkama makinesi –  SCW- 01 açıklama
Lüks nano buharlı oto yıkama makinesi SCW – 01, yüksek teknolojili bir temizlik ürünüdür. Ve sadece arabanın dışını yıkamakla kalmaz, aynı zamanda araba motorunu, koltuğu, klima boru hattını da yıkayabilir. Arabanın her köşesini yıkayabilir. Bir adet yüksek basınçlı tabanca, iki adet nano buhar tabancası, bir adet ozon jeneratörü, bir adet klima temizleyici olmak üzere 4 adet tabancaya sahiptir. Böylece aynı anda 4 araba yıkayabilirsiniz.

Lüks nano buharlı oto yıkama makinesi SCW-01 avantajları
1. Klima borusu temizleyicisi
Yazın müşteriler aracınızın klimasını açtıklarında çok kötü bir koku alabilirler. Bunun nedeni, klima borusunun oldukça kirli olmasıdır. Artık arabasını yıkamak için klima boru temizleyicinizi kullanabilirsiniz.
2.Buhar sterilizasyonu
Nano buhar makinesi ozon jeneratörüne sahiptir. Bu nedenle, kötü kokuyu giderebilir ve arabanın içindeki bakterileri öldürebilir.
3. Su tasarrufu
Buharlı oto yıkama makinesi oldukça su tasarrufu sağlar. Bir arabayı yıkamak için sadece 33 litre su gerekir. Deterjan kullanımı gerektirmez. Geleneksel oto yıkamalarda büyük ölçekli su tüketiminin israfını değiştirdi ve başlangıç ​​noktası olarak çevre koruma ve enerji tasarrufu ile oto yıkamada yeni bir sayfa açtı.

4. Akıllı Kontrol Sistemi
Dahili CPU tarafından sağlanan yapay zeka, makinenin mekanik ve elektrik işlemlerini izler ve kontrol eder. Ve makine için en iyi 304 paslanmazı ve yüksek kaliteli yedek parçaları kullanıyoruz.
5. Üç araba için beş silah
Lüks nano buharlı oto yıkama makinesi SCW – 01, bir yüksek basınçlı tabanca, iki nano buhar tabancası, bir ozon jeneratörü, bir klima temizleyici ile 4 tabancaya sahiptir.

Arabalar için buhar basınçlı yıkama makinesi Umman

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir