Oto yıkama sektörü

Oto yıkama sektörü

Oto yıkama sektörü

 

Oto yıkama sektörü, basınçlı yıkama makinelerinin en yaygın olarak kullanıldığı sektörlerden birisidir. JBS basınçlı yıkama makineleri, oto yıkama endüstrisinde çok büyük oranda tercih edilmektedir. JBS’in markası altındaki ürünler, oto yıkamacılara özel olarak geliştirilmiştir. Sıcak ve soğuk sulu, tetikli , tetiksiz modelleri ile temizliğe bir an önce başlayın.

JBS Basınçlı Yıkama Makineleri

Makine kullanıcılarımızın, yıllar boyu sorunsuz ve yüksek performansta yararlanabileceği makineler üretmek için her gün daha çok çalışıyoruz. Kalite anlayışımızı bur çerçevede devam ettirme kararlılığındayız. Yüksek basınçlı makinelerin temel parçalarından biri olan pompa tasarımında rakipsiz olmaya devam ediyoruz. 1,5 lt yağ haznesi, seramik pistonlar, kranktan ayarlanan basınç ve debi ile her JBS pompa, size yıllar boyu durmaksızın hizmet eder ve daha çok kazandırır. Bundan dolayı JBS pompa sizi asla yarı yolda bırakmaz.

Gemiler, sürekli bakım yapılması gereken ve temizliğin hep ön planda olduğu alanlardır.  Buna ek olarak gemilerdeki elektrik sistemi 60 HZ olarak çalışmaktadır ve bu kullanılan  ekipmanın da buna uygun olmasını gerektirir.Rottest, önceden belirtildiği takdirde tüm modellerinde 60 HZ olarak üretim  yapabilmektedir. Bu işlem üretim esnasında belirlendiğinden makinenin basınç ve debi  değerlerinde herhangi bir değişiklik olmaz.

JBS oto yıkama makinaları, 1,5 litrelik yağ haznesi, seramik pistonları, kranktan ayarlanan basınç  ve debisi ile uzun gemi seferlerinde durmaksızın çalışır, sizi yarı yolda bırakmaz.

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir