Heißluftgenerator – Oktopus

Sıcak hava jeneratörü – ahtapot

Sıcak hava jeneratörü – ahtapot

“Ahtapot”, iç mekanda ayrıntılı araç hazırlığı için ideal ekipman. Düzenli bakım her aracın değerini korur. Bu nedenle dış temizlik kadar iç temizliğe de özen göstermelisiniz. Güçlü Oktopus sıcak hava jeneratörü ile müşterilerinizin araçlarını temizledikten sonra kısa sürede kurutabilirsiniz. Bu şekilde onlara aracın daha hızlı teslim edilmesini ve atölyenizde yer açmasını sağlarsınız.

Uygulama alanları
Ahtapot sıcak hava jeneratörü araç temizlendikten sonra kullanılır. Döşeme, tavan döşemesi ve halılar çok kısa sürede kurur. Daha sonra müşteri şikayetlerini önlemek için inatçı lekeler hızlı bir şekilde keşfedilebilir ve yeniden işlenebilir. Araç hazırlandıktan sonra araç doğrudan müşteriye teslim edilebilir.

Kullanmak:
Yuvarlanabilen cihazı aracın bir tarafında ortasına yerleştirin. Ön ve arka camları açtıktan sonra hortumları arabanın içine yerleştirebilirsiniz. Camların yalnızca hortumların geçmesi için yeterince geniş açılması gerekir. Açma/kapama şalterini kullanarak cihazı devreye aldıktan sonra sıcaklık kontrol cihazını 60 °C’ye ayarlayın. Kuruduktan sonra sıcaklık regülatörünü 0°C’ye ayarlayınız. Hortumlardan soğuk hava çıkana kadar cihazı çalıştırmaya devam ediniz. Sonuç olarak, sıcak hava üreteci soğur ve ısıtma elemanları uzun vadede verimli kalır. Ardından cihazı kapatın ve hortumları içeriden çıkarın. Araç hazırlandıktan sonra araç bir buçuk saat içerisinde tamamen kurumaktadır. Ardından lekelerin yeniden işlenmesi gerekip gerekmediğini kontrol edin. Bu sayede gerektiğinde anında tepki verebilir ve şikayetlerin önüne geçebilirsiniz.

 

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir