SG-20 Dampfreiniger mit drei Ausgängen

Üç çıkışlı SG-20 buharlı temizleyici

Üç çıkışlı SG-20 buharlı temizleyici

Ürün Bilgisi
Endüstriyel kullanımda, SG 20 buharlı temizleyici ağır işleri zahmetsizce yapar. Kapsamlı, hızlı ve uygun maliyetli bir şekilde, çeşitli alanlarda kendini kanıtlamıştır ve kimyasal içermeyen derinlemesine temizliği garanti eder. Güçlü cihaz, yaklaşık 8 bar basınçla 160 ° C’ye kadar su buharı oluşturur. Temizlenecek tüm alanlar sadece gözeneklere kadar temizlenmekle kalmaz, aynı zamanda temizleme işlemi sırasında mevcut mikrop ve bakterilerin yüzde 90’ı da ortadan kaldırılır. İkna edici bir sonuç için hiçbir kimyasal katkı maddesi veya temizlik maddesi gerekmez. Bu nedenle SG 20 buharlı temizleyici, alerjisi olanlar tarafından kullanılan alanlar için ideal bir çözümdür. Diğer modellerle karşılaştırıldığında, çevreye duyarlı ve çok yönlü profesyonel cihaz, üç buhar çıkışına sahiptir. SG 20 ile aynı anda en fazla üç kişi çalışabilir, bu da geleneksel modellere kıyasla yüzde 60’lık bir zaman tasarrufu garanti eder.

Uygulama alanları
Olağanüstü özellikleri, SG 20 buharlı temizleyiciyi her sektörde çok yönlü bir yardımcı yapar. Geniş alanları ve elle ulaşılması zor alanları, iç ve dış mekanlarda ve mobil evler, otobüsler, kamyonlar ve motosikletler hazırlarken iyice ve nazikçe temizler. Buharlı temizleyici, tekne yapım alanındaki yosun birikintilerini temizler. Büyük inşaat araçlarını, makineleri veya küçük uçakları bile güvenilir bir şekilde temizler. Hastane ve ambulansların yanı sıra tıbbi laboratuvarlarda dezenfeksiyon amacıyla kullanılır. Binaları temizlerken yoğun olarak kullanılan zemin, fayans ve derzlerdeki kiri temizler. Üç çıkışlı SG-20 buharlı temizleyici

kullanmak
SG 20 buharlı temizleyicinin içinde suyun 160 °C’ye kadar ısıtılabildiği kapalı bir su deposu bulunmaktadır. Bu, buhar ve yaklaşık 8 barlık bir basınç oluşturur. Oluşan basınç yardımıyla su buharı temizlenecek yüzeye püskürtülür ve en küçük gözenek ve çatlaklara dahi nüfuz eder. Yüksek basınç, kimyasal temizlik maddelerinin kullanımından tasarruf sağlar ve aynı zamanda aşırı sıcak buhar artık kireç içermez. Temizlenen yüzeylerde mineral kalıntısı kalmaz. Araçlar, fayanslar, sert zemin yüzeyleri veya pencere camları hemen temizlenebilir ve yeni bir parlaklıkla parlayabilir.

 

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir